Güvenlik Sistemimiz ve 256 bit Rapid SSL Güvenlik Teknolojisi

Sergisistemleri.com’da alışveriş güvenliği 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) Protokolü ile sağlanmaktadır. Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde bir endüstri standardı olan SSL Protokolü sayesinde, alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, Sergisistemleri.com’dan bağımsız olarak şifrelenerek, provizyon alınacak bankanın Sanal Pos sistemine güvenli olarak iletilir. Ayrıca SSL Protokolü, bulunmak istediğiniz sitenin sahte bir versiyonunda olmadığınızı, gerçekten doğru sitede olduğunuzu da kanıtlar.


SSL Protokolü ile güvence altına alınmış sipariş ödeme sayfaları dışında, internet üzerinde gerçekleştirilen iletişim biçimlerinin hiçbirinde (e-postalar, hızlı mesajlaşma servisleri, müşteri ilişkileri iletişim formları vb.) kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız.

Kredi kartı bilgileri genel kanının aksine, internet ortamında değil, büyük oranda gündelik kullanımda fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Unutmayın, kredi kartınıza ait tüm bilgiler, kartınızın üzerinde yazılıdır.

Belirli bir kredi kartınız ile yapacağınız ilk alışverişinizde, bankanın Sanal Pos sistemi tarafından provizyon onayı alan işlemin ekstra güvenliğini sağlamak amacıyla, provizyon alınan bankanın Fraud Güvenlik Departmanı’yla iletişime geçilerek, kullanılan kredi kartının, gerçekten üzerinde adı yazılı olan kart hamili tarafından kullanıldığının yazılı onayı alınır. Gerekli görülen durumlarda, banka ya da Sergisistemleri.com yetkilileri, kredi kartı hamilini telefonla arayarak sipariş teyidi isteyebilir. Siparişin hazırlanmasından önce onay aşamasının tamamlanması gerekmektedir. Bu uygulama, her ne kadar sunulan hizmetin hızını etkilese de, daha sağlıklı bir alışveriş deneyimi yaşanması için bankacılık sektörü tarafından da gerekli görülen bir standarttır.

Güvenlik ve Bilgi Gizliliği Politikamız

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı SH.com – Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret sayfasında yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.


Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret gizlilik ve güvenlik politikası kapsamı:

*Bu gizlilik ve güvenlik politikası Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret sayfasında yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.

Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş.. E-ticaret gizlilik ve güvenlik politikası kapsamı:

*Bu gizlilik ve güvenlik politikası Sergisistemleri.comURL’i ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.

* Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş.tüm müşterilere ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder..

* Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret’ten satın aldığınız ürünlerin doğru adrese ulaşması için üyelik işlemleri ve/veya ürün siparişi sırasında girdiğiniz teslim adresinin doğruluğundan müşteri sorumludur.

* Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret’ten satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz ve zamanında fatura ile birlikte tesliminden sipariş sırasında seçtiğiniz nakliye/kargo firması sorumludur.

Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret hangi kişisel bilgilerinizi saklar?

*Müşteriler sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilgiyi sisteme kaydetmek zorunda değildir. Ancak, Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

*Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web sunucumuz tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. İsteğinize bağlı olarak Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret cookie bilgisi, Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret sayfaları içinde yapmış olduğunuz ürün ve/veya mağaza aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde ileriki dönemlerde sitede yer alacak reklamlara ilgi duyduğunuz ürünler doğrultusunda kişiselleştirilecektir.

* Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret kullanıcıların kişisel bilgilerini şu nedenlerle saklar: Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.Kişisel bilgilerin güvenliği:

* Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda mağaza, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir.

Kişisel bilgilerin saklandığı ortamın güvenliği:

İnternet’te güvenlik temelde iki başlık altında incelenebilir:

*Birincisi, bu hizmeti vermekte kullandığımız donanımın, yazılımın ve network altyapısının güvenliği. Bu amaçla, güvenilirliği pek çok ortamda test edilmiş network ürünleri kullanmaktayız.

*İkincisi ise, müşterilerimiz servisimizden yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği. Veri trafiğinin güvenliği dört temel bileşenden oluşur:

1. Authentication : Tanıma
2. Authorization : Yetki Kontrolü : Üye olup olmadığı.
3. Non-Repudiation : Sorumluluk
4. Data Protection : Bilginin bütünlüğü ve gizliliği

Bu dört bileşenden ilk ikisi sadece yetkisi olan üyelerimizin alışveriş yapabilmelerini sağlamak için önemlidir.

Diğer Sitelere Link

* Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret, sayfasından diğer internet adreslerine linkler verilebilir. Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret link verdiği sitelerin kendi bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri:

* Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Herhangi bir zamanda aldığınız hizmet ya da ürünle ilgili, Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret alışveriş sayfasıyla ilgili bildirim, tavsiye ve önerilerinizi info@hawmiaw.com adresine e-mail yoluyla gönderebilirsiniz.

İçerik Kullanımı:

* Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret’te yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz, Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret’in izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

*Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dağıtım, veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret’in izni olmadan, buradaki herşeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tehdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. E-ticaret tarafından zaman zaman güncellenmektedir. Yapılan güncellemeleri kontrol etmek kullanıcıların sorumluluğundadır.

Saygılarımızla,

Ferzat İnşaat Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş.

TEPEYE DÖN