PATİMAX Uzun Ömürlü Premium Ultra Topaklanan Kedi Kumu 6 LT Bebek Pudrası Kokulu Premium formül (Zeolit ​​+ Bentonit) Çok güçlü yığın oluşumu En iyi koku kontrolü Antibakteriyel ve hijyenik Tozsuz
View this post on Instagram

Patimax Zeolite Patentli Dünya'da Tek Kedi Kumu Doğal ve Hijyenik Patimax Premium, saf, doğal zeolit ​​ve bentonit minerallerinin birinci sınıf karışımından elde edilen çok özel bir kedi kumu. Dikkat çekici özellikleri, mikropların evde üremesini önleyen çok hızlı bir şekilde koku ve sıvıyı yakalamasını sağlar. Çevre dostu ve aynı zamanda sizin ve kediniz için güvenli. Yüksek Sıvı Emme Gücü Patimax Premium Cat Litter’da kullanılan doğal minerallerin moleküler yapısı, çok yüksek miktarlarda sıvı ve koku emmesini sağlar (özellikle amonyak). Uzun süreli kullanımlardan sonra bile tamamen kuru kalır ve kedinize sağlıklı ve hijyenik bir ortam sağlar. Hızlı topaklanma Bu çöpün hızlı topaklanma ve anında sıvı yakalama özellikleri kullanımı ve kullanımı çok kolay bir üründür. Yüksek sıvı depolama kapasitesi, sıvının kedi altlığı tepsisinin tabanına sızmasını önler ve alt kısımdaki yapışkanlığı büyük ölçüde azaltır. Hızlı ve sağlam kümelenme uzun süre kullanılmasını sağlar, küçük kümelenmeler nedeniyle kullanım açısından çok ekonomik bir üründür. Kolay ve Taze Düşük toz formülü sayesinde ani ve küçük yüzeyler sayesinde temiz hava ve temiz yüzeyler sağlar, atıkları kepçe yardımıyla yönetmek çok kolaydır. Zeolit ​​ve aktif karbon içeren eşsiz formülü sayesinde en iyi koku kontrolünü sağlar, kötü kokuyu bloke eder ve sıvı ile reaksiyona girdiğinde kokuları yayar. Patimax Premium kedi kumu, geleneksel kedi yavrularından en az 2 kat daha uzun sürer. Kullanım Kedi kumu tepsinizin derinliğine bağlı olarak, bu ürünün 5 ila 7 cm kadarını doldurun. Topaklı atıkları mala kullanarak günlük olarak tepsiden çıkarın. Haftada bir kez, tepsiye atık olarak çıkarılan miktara eşit miktarda daha fazla çöp ekleyin. Ayda bir kez, çöp tepsisini boşaltın ve dezenfekte edin. Ellerinizi daha sonra sabun ve suyla iyice yıkayın, yiyecek maddelerinin kedi çöp tepsisine temas etmesini önleyin. #HawMiawcom #KediKumu #Patimax #OnlarınDilindenAŞKanlar

A post shared by HawMiaw.com (@hawmiawcom) on

Ürün Açıklaması

Ürün Özellikleri

Doğal ve Hijyenik

Patimax Premium, saf, doğal zeolit ​​ve bentonit minerallerinin birinci sınıf karışımından elde edilen çok özel bir kedi kumu. Dikkat çekici özellikleri, mikropların evde üremesini önleyen çok hızlı bir şekilde koku ve sıvıyı yakalamasını sağlar. Çevre dostu ve aynı zamanda sizin ve kediniz için güvenli.

Yüksek Sıvı Emme Gücü

Patimax Premium Cat Litter’da kullanılan doğal minerallerin moleküler yapısı, çok yüksek miktarlarda sıvı ve koku emmesini sağlar (özellikle amonyak). Uzun süreli kullanımlardan sonra bile tamamen kuru kalır ve kedinize sağlıklı ve hijyenik bir ortam sağlar.

Hızlı topaklanma

Bu çöpün hızlı topaklanma ve anında sıvı yakalama özellikleri kullanımı ve kullanımı çok kolay bir üründür. Yüksek sıvı depolama kapasitesi, sıvının kedi altlığı tepsisinin tabanına sızmasını önler ve alt kısımdaki yapışkanlığı büyük ölçüde azaltır. Hızlı ve sağlam kümelenme uzun süre kullanılmasını sağlar, küçük kümelenmeler nedeniyle kullanım açısından çok ekonomik bir üründür.

Kolay ve Taze

Düşük toz formülü sayesinde ani ve küçük yüzeyler sayesinde temiz hava ve temiz yüzeyler sağlar, atıkları kepçe yardımıyla yönetmek çok kolaydır. Zeolit ​​ve aktif karbon içeren eşsiz formülü sayesinde en iyi koku kontrolünü sağlar, kötü kokuyu bloke eder ve sıvı ile reaksiyona girdiğinde kokuları yayar. Patimax Premium kedi kumu, geleneksel kedi yavrularından en az 2 kat daha uzun sürer.

Kullanım

Kedi kumu tepsinizin derinliğine bağlı olarak, bu ürünün 5 ila 7 cm kadarını doldurun. Topaklı atıkları mala kullanarak günlük olarak tepsiden çıkarın. Haftada bir kez, tepsiye atık olarak çıkarılan miktara eşit miktarda daha fazla çöp ekleyin. Ayda bir kez, çöp tepsisini boşaltın ve dezenfekte edin. Ellerinizi daha sonra sabun ve suyla iyice yıkayın, yiyecek maddelerinin kedi çöp tepsisine temas etmesini önleyin.

Tuvalete dökmeyin!

TEPEYE DÖN